Sobie mach pre machové obrazy a steny


Perfektné vlastnosti, dlhá životnosť, veľký výber a mnoho ďalších výhod robí zo sobieho machu ideálny produkt pre dekorácie a vytváranie mechových obrazov a mechových stien. Ak trávite veľa času uzavretí v šedých interiéroch, iste túžite aspoň po troche zelene. Sobie mach je preto skvelou voľbou.

Jedná sa o prírodný mach, ktorý prešiel procesom konzervácie a miesto svoje miazgy nasal stabilizačné roztok. Ten z neho robí senzačný dekoračné mach, ktorý vyzerá ako živý, je mäkký a krásny po niekoľko rokov. Tento jedinečný patentovaný proces stabilizácie je šetrný k životnému prostrediu. Stabilizované machy sú biologicky rozložiteľné.

sobí mech pro obrazy z mechu a mechové stěny

Výhody stabilizačného machu ocení každý aranžér. Práca s machom je jednoduchá. Môžete ho lepiť tavnou pištoľou (prípadne lepidlom na koberce) na suchú nelakovanou dekoračné dosku, skombinovať viac druhov a farieb dekoračných machov, k tomu pridávať vetvičky, listy, sušené kvety, kamienky a pod. Sobia mach sa hodí aj k aranžovanie do mís alebo kvetináčov k umelým rastlinám.

stabilizační mech pro obrazy z mechu a mechové stěny

Sobie mach nie je nijako náročný na údržbu. Mach nemusíte zalievať, hnojiť, ani zastrihávať. Nemusíte do neho investovať ďalšie peniaze. Len je vhodné zaobchádzať s machom jemne, zaistiť mu umiestnenie v interiéri bez priameho slnečného žiarenia, stabilnú izbovú teplotu od 5 do 30 ° C a vlhkosť v miestnosti okolo 60%. Ak potrebujete mach zbaviť prachu je vhodné použiť mierne navlhčenú handričku alebo fén s nastavenou nízkou teplotou.