Umelé kvety eshop

Hľadáte eshop na umelé kvety? Potom už hľadať nemusíte. Najväčší eshop v SR špecializovaný na umelé rastliny všetkých druhov nájdete pod odkazom umelé kvety eshopplatba v EUR na slovenský bankovný účet. Nemusíte sa báť že vyberiete zle. Naše produkty sú jedni z najkvalitnejších na svetovom trhu vôbec. Rastliny vyzerajú ako živé, u stromov a kvetov sú naviac často použité prírodné kmene čo dodáva na autentickosti.

eshop umelé kvety StudioGreen.sk

Nájdete tu umelé kvety ako sú Cala, ibištek, dracény, rôzne papradie, orchidey, cycuc, skalničky, photos, ruže, hyacint a ďalšie. Tieto umelé kvety sa hodia ako dekorácia interiérov, do hotelov a reštaurácií, ale tiež k vám domov. Kvety sú vždy detailne a hodnoverne spracované.

Ďalej to sú umelé kríky a stromy, medzi ich zástupcov patria: fikusy, vavríny, zimostrázu, konope, rôzne citrusy, javor, lieska, ginko, kávovník, olivovník, jabloň, javor, vŕba, mango, Pachira a ďalšie. Táto univerzálna skupina rastlín, resp. jej zástupcovia sú jednou z najpredávanejších skupín shopu.

Ďalšou skupinou sú umelé palmy, sem patria najmä obľúbené palmy Areca, cycuc, dracény, trávová palma, kentia, yucca, vejárovitá palma, Phönix, ananás, palmy, datľovník, banánovník, kokos a ďalšie. Umelé palmy sú jednou z najobľúbenejších skupín shopu na umelé rastliny.

Skupinou samu pre seba sú veľmi efektné umelé kvitnúce stromy. Každý strom je do detailu spracovaný s krásnymi kvetmi v živých farbách. Odporúčame ako krásnu interiérovú dekoráciu. Nájdete tu Bougainvillea, Zlatý dážď, Čerešňa, Oleander, Ibištek, alebo Magnólia.

Ten kto má rád sukulenty si príde na svoje v kategórii umelej kaktusy a sukulenty. Nájdete tu zástupcov najrôznejších druhov, napríklad Listový kaktus, Mexický kaktus, Penízovka, Lotos, Prstový kaktus, Stĺpový kaktus, AloeVera a ďalšie. Tieto umelé kaktusy sú vždy do detailu spracované vrátane tŕňov. Z kaktusov možno vytvárať nádherné kompozície.

Ďalšie skupiny len popíšeme, v shope na umelé rastliny ďalej nájdete umelé bambusy. Zaujímavú skupinou tiež veľmi obľúbenou sú umelé popínavé rastliny a šľahúne, tu je to napríklad Brečtan, Coleus, Javor ker, Calaathea, Begonia, Pothos, Záves z Bougainvillea, Vínna réva a najrôznejšie šľahúne.

Šľahúne a popínavé rastliny sa výborne hodia napríklad na zakrytie nechceného objektu alebo odekorování predmetov. Zaujímavé z tohto hľadiska sú aj umelé girlandy, tu nájdeme samozrejme obľúbené vianočné dekorácie, teda ihličnaté girlandy, ale aj Chmelová girlanda, Girlanda z vianočnej hviezdy, Girlanda z brečtanu, Girlanda z Pothosu, Girlanda s jablkami, Girlanda z ruží a ďalšie. „Rezané“ umelé kvety, tu je to napr. Vlčí mak, Ruža, Zvončeky a umelé Slnečnice. Ľahko tak možno tiež vytvoriť umelé kytice.

Ďalšiou skôr dekoračnou záležitosťou sú umelé vetvičky, listy a plody. Nájdete tu cykasy palmový list, Fikus vetvička, Vetvička slamienok, Vetva gaštanu, Strapec s listami, Vetvička gladiol, Kokosový orech, Ruža vetvička, mix ovocia a ďalšie. Vďaka tomu ľahko vytvoríte dekoračnú kompozíciu. Za zmienku určite stoja UV rastliny, reagujúce na UV osvetlenie, efekt potom vyzerá nádherne, hodí sa predovšetkým do klubov a diskoték.

Samostatnú skupinu tvoria umelé rastliny do exteriéru, tu sú kvety, stromy, kry a palmy špeciálne uspôsobené pre vonkajšie prostredie. Nesmieme zabudnúť ani na sezónnu záležitosť a tou sú umelé vianočné stromčeky a ihličnany. Tu sú to jedľa, jedľa zasnežená, pínie a ďalšie. Nasledujú aj ďalšie zaujímavosti ako sú rastliny s LED osvetlením a pod.

Nezabudli sme ani na dekoračné aj funkčné príslušenstvo ku kotveniu do kvetináčov. Ďalej je to široká ponuka kvetináčov, a kvetináčov najrôznejších tvarov, veľkostí, materiálov a farieb. Nájdete u nás aj vázy vhodné predovšetkým na rezané kvety. Naše vázy a kvetináče môžete použiť ako na živé, tak umelé rastliny.

Novinkou na trhu sú stabilizačné machy vhodné na aranžovanie do mís, kvetináči k bonsajom a iným umelým kvetom, alebo na vytváranie obrazov z machu a machových stien.