Umelé kvety eshop

eshop - umele kvetyHľadáte eshop na umelé kvety? Potom už hľadať nemusíte. Najväčší eshop v ČR a SR špecializovaný na umelé rastliny všetkých druhov nájdete pod odkazom umelé kvety eshopplatba v EUR na slovenský bankovný účet. Nemusíte sa báť že vyberiete zle. Naše produkty sú jedni z najkvalitnejších na svetovom trhu vôbec. Rastliny vyzerajú ako živé, u stromov a kvetov sú naviac často použité prírodné kmene čo dodáva na autentickosti.

Nájdete tu umelé kvety ako sú Cala, ibištek, dracény, rôzne papradie, orchidey, cycuc, skalničky, photos, ruže, hyacint a ďalšie. Tieto umelé kvety sa hodia ako dekorácia interiérov, do hotelov a reštaurácií, ale tiež k vám domov. Kvety sú vždy detailne a hodnoverne spracované.

Ďalej to sú umelé kríky a stromy, medzi ich zástupcov patria: fikusy, vavríny, zimostrázu, konope, rôzne citrusy, javor, lieska, ginko, kávovník, olivovník, jabloň, javor, vŕba, mango, Pachira a ďalšie. Táto univerzálna skupina rastlín, resp. jej zástupcovia sú jednou z najpredávanejších skupín shopu.

Ďalšou skupinou sú umelé palmy, sem patria najmä obľúbené palmy Areca, cycuc, dracény, trávová palma, kentia, yucca, vejárovitá palma, Phönix, ananás, palmy, datľovník, banánovník, kokos a ďalšie. Umelé palmy sú jednou z najobľúbenejších skupín shopu na umelé rastliny.

Skupinou samu pre seba sú veľmi efektné umelé kvitnúce stromy. Každý strom je do detailu spracovaný s krásnymi kvetmi v živých farbách. Odporúčame ako krásnu interiérovú dekoráciu. Nájdete tu Bougainvillea, Zlatý dážď, Čerešňa, Oleander, Ibištek, alebo Magnólia.

Ten kto má rád sukulenty si príde na svoje v kategórii umelej kaktusy a sukulenty. Nájdete tu zástupcov najrôznejších druhov, napríklad Listový kaktus, Mexický kaktus, Penízovka, Lotos, Prstový kaktus, Stĺpový kaktus, AloeVera a ďalšie. Tieto umelé kaktusy sú vždy do detailu spracované vrátane tŕňov. Z kaktusov možno vytvárať nádherné kompozície.

Ďalšie skupiny len popíšeme, v shope na umelé rastliny ďalej nájdete umelé bambusy. Zaujímavú skupinou tiež veľmi obľúbenou sú umelé popínavé rastliny a šľahúne, tu je to napríklad Brečtan, Coleus, Javor ker, Calaathea, Begonia, Pothos, Záves z Bougainvillea, Vínna réva a najrôznejšie šľahúne.

Šľahúne a popínavé rastliny sa výborne hodia napríklad na zakrytie nechceného objektu alebo odekorování predmetov. Zaujímavé z tohto hľadiska sú aj umelé girlandy, tu nájdeme samozrejme obľúbené vianočné dekorácie, teda ihličnaté girlandy, ale aj Chmelová girlanda, Girlanda z vianočnej hviezdy, Girlanda z brečtanu, Girlanda z Pothosu, Girlanda s jablkami, Girlanda z ruží a ďalšie. “Rezané” umelé kvety, tu je to napr. Vlčí mak, Ruža, Zvončeky a umelé Slnečnice. Ľahko tak možno tiež vytvoriť umelé kytice.

Ďalšiou skôr dekoračnou záležitosťou sú umelé vetvičky, listy a plody. Nájdete tu cykasy palmový list, Fikus vetvička, Vetvička slamienok, Vetva gaštanu, Strapec s listami, Vetvička gladiol, Kokosový orech, Ruža vetvička, mix ovocia a ďalšie. Vďaka tomu ľahko vytvoríte dekoračnú kompozíciu. Za zmienku určite stoja UV rastliny, reagujúce na UV osvetlenie, efekt potom vyzerá nádherne, hodí sa predovšetkým do klubov a diskoték.

Samostatnú skupinu tvoria umelé rastliny do exteriéru, tu sú kvety, stromy, kry a palmy špeciálne uspôsobené pre vonkajšie prostredie. Nesmieme zabudnúť ani na sezónnu záležitosť a tou sú umelé vianočné stromčeky a ihličnany. Tu sú to jedľa, jedľa zasnežená, pínie a ďalšie. Nasledujú aj ďalšie zaujímavosti ako sú rastliny s LED osvetlením a pod.

Nezabudli sme ani na dekoračné aj funkčné príslušenstvo ku kotveniu do kvetináčov. Ďalej je to široká ponuka kvetináčov, a kvetináčov najrôznejších tvarov, veľkostí, materiálov a farieb. Nájdete u nás aj vázy vhodné predovšetkým na rezané kvety. Naše vázy a kvetináče môžete použiť ako na živé, tak umelé rastliny.

Novinkou na trhu jsou stabilizační mechy vhodné pro aranžování do mís, květináči k bonsajím a jiným umělých květinám, nebo k vytváření obrazů z mechu a mechových stěn.